Interiér

V rekreačním domě se nachází krásný a velký společenský prostor s úchvatným výhledem do lesa, krbem, velkoplošnou televizí s domácím kinem a DVD, pohodlnou sedací soupravou a klubovými křesly, kde můžete  při pohledu do ohně klidně rozjímat nad sklenkou něčeho dobrého z našeho sklípku.

Tento prostor volně navazuje na jídelnu s krbovými kamny a masivními dřevěnými stoly a židlemi pro 14 osob, které se zde mohou stravovat s veškerým komfortem po celou dobu pobytu. V jídelně je také televizor, který můžete sledovat během snídaně, oběda či večeře anebo pokud se chcete dívat na něco jiného než ostatní ve společenské místnosti. 


Prostor kuchyně je zařízen jako dvě samostatné kuchyně, kde mohou vařit dvě osoby v jednu dobu nezávisle na sobě. K vybavení patří dvě indukční sklokeramické varné desky, dva dřezy, dvě myčky na nádobí, dvě lednice s mrazákem, z toho jedna americká chladnička s výrobníkem ledu. Dále zde naleznete elektrickou troubu, mikrovlnou troubu, ale i drobné spotřebiče jako rychlovarnou konvici, toustovač, topinkovač a ruční mixer. Kuchyňská linka je vybavena dostatečným množstvím varného nádobí a talířů pro stolování. Základní koření a suroviny k dochucení pokrmů jsou samozřejmostí. 

Pro váš odpočinek je připraveno 7 samostatných ložnic. Každá je vybavena dvěmi lůžky, nočním stolkem  a velkou prostornou šatní skříní. V objektu je také připravena dětská postýlka pro nejmenší.

Součástí ubytování je samozřejmě krásně vybavená velká koupelna.