UBYTOVÁNÍ

Nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích, tak abyste měli zajištěno maximální soukromí – styl ubytovaní je koncipován modelem rodinného domu, kde je koupelna se dvěma sprchami a toaletami. Ubytování je tedy vhodné pro rodiny či skupiny až do počtu 14ti osob, které se znají a je vždy pronajímáno pouze jednomu klientovi, takže se nemůže stát, že byste se v našem domě setkali s hosty o kterých nevíte.

CENÍK

Celý objekt + noc (sezóna 1. 5. – 30. 9.)
10 000 Kč
Celý objekt + noc (mimo sezónu 1. 10. – 30. 4.)
9 000 Kč
Závěrečný úklid
2 650 Kč
Místní poplatek z pobytu obci
25 Kč / osobu a den (pouze 18+)
Domácí mazlíček (kočka/pes)
250 Kč / den
Minimální délka pobytu
3 noci
Kapacita 14 osob

Důležité informace

  • Červenec – srpen: v tomto období lze rezervace provádět minimálně na 7 nocí s příjezdem v sobotu
  • K ceně za pobyt se vybírá kauce 10.000,- Kč . Tato kauce bude vrácena po ukončení pobytu a předání objektu v řádném stavu, popřípadě budou z částky odečteny způsobené škody.

HÁJENKA KOZOJEDY

Hájenka Kozojedy | My Home Residence

V případě, že bude Dům Rataje obsazen, nebo jen tak pro inspiraci, nabízíme proklik na blízký objekt (vzdálený cca 1km) v našem vlastnictví, který také nabízíme k pronájmu – je to trošku jiný styl, ale věříme, že se Vám také bude líbit

KOUZLO ZAHRADY

Lovecká rezidence Hájenka je obklopena hektarovou nádhernou zahradou a biotopem a altánem, kde v letních měsících najdete stín. Zahrada je doslova přírodním sanatoriem a patří k nejcennějším benefitům objektu.

Prostor k oddechu s možností přírodního koupání v biotopu | Hájenka Kozojedy

RELAX A KOUPÁNÍ

V zahradě zurčí potůček, který se vlévá do koupacího biotopu. V terase hájenky je vestavěna vířivka, opodál stojí sauna a pod altánem budujeme vyhřívaný bazén, který bude od letních prázdnin 2022 pro vás k dispozici.

Ubytování - Velký podkrovní pokoj | Hájenka Kozojedy

UBYTOVÁNÍ

Obytné klimatizované podkroví nabízí celkem 13 lůžek – je rozděleno na velkou společnou část s přímým vstupem na zahradu a romantický pokojík s s King size postelí. Mezi oběma prostory je útulná koupelna s toaletou.

Letní kuchyně | Hájenka Kozojedy

LETNÍ KUCHYNĚ

Od dubna do října je vám k dispozici plně vybavena vinage letní kuchyně s lednicí, indukcí s troubou a venkovním krbem, kde vám bude při zpěvu ptáků a v obležení květin a vůně zahrady chutnat zaručeně lépe než uvnitř.

Aktivity pro děti | Hájenka Kozojedy

AKTIVITY PRO DĚTI

Na Hájence se vaše děti vyřadí a unaví, aniž by unavily vás. Trampolína, dětské hřiště s houpačkami a pískovištěm, brouzdaliště a nekonečný trávník jsou nejlepší přírodní tělocvičnou.

Firemní akce a oslavy | Hájenka Kozojedy

FIREMNÍ AKCE A OSLAVY

Zasedání boardů, teambuldingy, oslavy, svatby apod. připravíme dle vašich představ a aktivně přispějeme nápady a zkušenostmi tak, abyste co nejlépe využili potenciál obou domů i zahrady.

Venkovní vířivka | Hájenka Kozojedy

VENKOVNÍ VÍŘIVKA

JVenkovní vířivka je dokonalý relax v každém ročním období a za každého počasí. Před vašim příjezdem je vždy den předem vypuštěna, vyčištěna a naplněna novou nepoužitou vodu.

Večery na Hájence | Hájenka Kozojedy

VEČERY NA HÁJENCE

Večery na baru při sklence vína, piva či něčeho ostřejšího jsou vždy nezapomenutelné, ale ozvláštnit je můžete tím, že si zahrajete kulečník nebo šipky.

Tomáš Krejčíř - Dům Rataje | My Home Residence

Přijedete?
Těšíme se na vás.

Tomáš Krejčíř
majitel objektu